11/10/2011

like i've never seen the sky before

Žinot, jei prieš porą metų man kas nors būtų pasakęs, kad ateis diena, kai užrakinsiu savo buto Anglijoje duris ir žingsniuosiu į kinų kalbos egzaminą, būčiau skaniai pasijuokusi. Iki dabar negaliu patikėti, kas vyksta, ir geriau pagalvojus, net imu truputį savimi didžiuotis, kad nepabijojau. Na ir kas, kad esu viena prasčiausių grupėje? Prieš mėnesį nemokėjau net labas kiniškai parašyti, o štai dabar namų darbams rašau esė kinų kalba, koks skirtumas, kad su milijonu gramatinių klaidų. Dabar suprantu, kad man jokio skirtumo, jei neišlaikiau to egzamino. Atlikau, ar bent bandžiau atlikti tas pačias užduotis, kaip vaikinas, keturis metus gyvenęs Šanghajuje, kaip visos tos merginos, kurios mokėsi kinų kalbos nuo penkiolikos, kaip visi likę, kurie bent porą metų mokėsi to mokyklose. Sakykit ką norit, bet aš esu šaunuolė. Turbūt neišlaikiusi egzamino ir traukianti susirūpinusius lektorių žvilgsnius, bet šaunuolė.

Vakar iš egzamino paršuoliavau namo išsišiepusi iš palengvėjimo. Panos laukė manęs besigrauždamos nagus ir šaldydamos gėrimus mano įtemptiems nervams, kurių, beje, neprireikė. Pradėjom laimingos svaigti, kaip pasidarysim drunk lock-in, kaip įsisprausim į mažytes juodas suknutes, killer heels, susisuksim garbanas, raudonai pasidažysim lūpas ir elengantiškai siurbčiosim gėrimus namie tol, kol visiškai girtutės prikrėsim kvailiausių dalykų. Nusprendėm, kad elegantiškam vakarui reikia elegantiškų taurių, kurių dar neturim, tad juokdamosis patraukėm į parduotuvę jų nusipirkti. Viskas turi būti tobula! Jau įsivaizdavom skambutį į duris kaip kiekvieną vakarą: draugai, kviečiantys į kokį pub'ą ar flat party. Ir štai mes, tikros damutės, išsipusčiusios ir girtutėlės atidarom duris, mandagiai atsisakom kvietimo, ir tęsiam savo uždarą vakarėlį. Nuostabu! Taigi, prisipirkom taurių ir daug martinio, grįžom namo... Ir kol pasidarėm tortuką (šiandien vienos iš mergaičių dvidešimtasis!), beveik miegojom. Nežinau, kas pasidarė, bet visos dėl ligos bemiegės naktys, nervai dėl egzamino ir smegenų perkrova po jo susidėjo į vieną didžiulį jėgos rutulį, kuris mane parbloškė taip staigiai, kaip ir atsirado, užkliudydamas ir merginas. Mieguistai susižvalgėm, pasidarėm arbatos ir su pižamom pažiūrėjom filmą. Tada taip saldžiai saldžiai pasidavėm miegui...

Tačiau šiandien atsigriebsim, nes per mokslus, ligas ir keliones viena kitos jau klaikiai pasiilgom, o juk ir gimtadienį turim. Šiandien savo birthday girl pasitikau su blyneliais su braškėmis ir nutella (žinau, kad ji prieš paskaitas nieko nevalgo, o vienuoliktą grįžta išbadėjusi), tad visos pusryčiaudamos apžiūrinėjom dovanas ir virtuvė buvo pilna awww garsų. Turiu krūvas darbo, bet juk nusipelniau ir aš pailsėti kartais, ne?:)

5 comments :

 1. Aišku, kad nepamiršk pailsėti ir palepinti savęs, kitaip greit 'perkaisi'! Sėkmės tau dar kartą mokantis :)

  ReplyDelete
 2. Good luck to you. I just love reading your blog.

  ReplyDelete
 3. tai žinoma, kad esi šaunuolė ! tik nepasiduok, nepamiršk pailsėti ir viskas eis tik geryn ! ;**

  ReplyDelete
 4. Tu tikra šaunuolė! Ir toliau taip siek savo svajonių,kad ir kokios beprotiškos ar juokingos jos pasirodytų! :)

  ReplyDelete