1/26/2012

"singing in the old bars, swinging with the old stars, living for the fame"

Šiandien parėjusi (greičiau paršliaužusi) iš klaikiai išvarginusio egzamino paskendau apkabinimuose ir sveikinimuose. Pasirodo, esu paskutinė sužinojusi, kad laimėjau nuotraukų konkursą, į kurį nuotrauką siunčiau dar lapkritį (buvau visai apie jį pamiršusi, aš sugebu) ir laimėjau fotoaparatą. Vieną iš tų mažiukų, paprastučių mėgėjiškų fotoaparačiukų, bet juk negi dabar skųsiuos?:) Pravers, juolab, kad maniškis draugas dėl savo dydžio ir svorio dažniausiai būna namuose, kai netyčia jo labai prireikia. Šis bus visada po ranka, tad nė vienas prisiminimas nuo šiol nepraslys pro akis. Turbūt turėčiau šokinėti iš džiaugsmo, bet esu per daug pavargusi, kad galėčiau atsistoti nuo kėdės. Ir nors širdutėj jaučiu palengvėjimą, kad teliko vienas vienutėlis egzaminas (kuriam turiu taip staigiai pasiruošti, kad turbūt nė nespėsiu susivokti), emocijų reikšti nebemoku, vaikštau kaip užprogramuota. Vakar be proto gražus vaikinas, šiais metais baigsiantis doktorantūrą politikos ir verslo srityje bei pradėjęs itin sėkmingą karjerą, labai džentelmeniškas ir rūpestingas, turintis nepriekaištingą humoro jausmą, žavingų hobių ir idealų stilių, pakvietė mane į pasimatymą. Ir ką aš? Vau, tobulas vaikinas nori su manimi pavakarieniauti. Bet kad aš nenoriu. Rimtai, nebenoriu nieko, noriu poilsio. Daug daug daug miego, ir tos trumputės savaitėlės laisvės. Kai naktimis negaliu užmigti, kuriu tokį sąrašiuką, ką veiksiu po visko. Prirašyta pačių kvailiausių įmanomų smulkmenėlių, net nulakuoti nagai atrodo kaip šventė. Tai štai kaip gyvenu.

Baigiu nuprotėti, žinau. Bet nebedaug liko!
Bučkiai Jums.

9 comments :

 1. sveikinimai laimejus, prizas gi nesvarbu, svarbu, kad laimejai!
  o i pasimatyma su tuo zavuoliu butinai nueik!;) nepraleidinek tokiu progu.:)

  ReplyDelete
 2. sveikinu - del laimejimo ir del vaikino! tikriausiai dar ne man suprasti, esant vienuoliktokei, koks kruvis uzkrautas ant tavo peciu... tad galiu tik palinketi didziuliausios sekmes paskutiniame egzamine! ;*

  ReplyDelete
 3. Aciu!!:) o del vaikino, tai kazkaip darbar ne tobulojo Keno dabar norisi, o kokio vejavaikio berniukscio;DD kai ziuri filmus galvoji ech, nebera tokiu vaikinu, o gaila;D bet pasirodo jei toki surandi, jis visai nebutinai tave traukia:)

  ReplyDelete
 4. kuo didžiausios sėkmės paskutiniame egzamine! aš pati ką tik grįžau iš paskutinio egzamino ir toooks geras jausmas žinot, kad, nors kuriam laikui, viskas, jokių bemiegių naktų, jokio sunkaus mokymosi.. tik miegas, miegas, miegas :)

  ReplyDelete
 5. Sveikinu su paskutiniuoju!!:)

  ReplyDelete
 6. Didžiausi sveikinimai! Ir sėkmės sėkmės tau egzamine. O paskui kuo geresnio poilsio :)

  ReplyDelete
 7. Sveikinu :) ir žinok išeik kur nors prasiblaškyt, juk kambario sienos energijos nesuteiks :)

  ReplyDelete